• bilgi@akgunduzdis.com

  • 10.00 - 18.30

Akgündüz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Akgündüz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı Gölcük—Değirmendere-Karamürsel bölgesinde 20 yıllık tecrübemizle taçlandırdığımız diş tedavi merkezidir.

Rahat ve huzurlu ortamı ile ağız, diş ve çene cerrahisi, implant(vidalı diş), ortodonti(tel tedavisi), periodontoloji(dişeti hastalıkları), pedodonti (Çocuk diş tedavileri), endodonti (kanal tedavisi), diş beyazlatma, estetik diş hekimliği, radyoloji gibi diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını bünyesinde bulundurmakta ve tedavileri başarıyla teknolojinin son imkanlarıyla yapılmaktadır.

Akgündüz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ’nin temel değerleri; hizmet kalitesinin sürekliliği, koşulsuz hasta memnuniyeti, samimiyet,uzun yıllar muhatap olunabilecek doktorlar, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.

Kliniğimizde sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına birincil öncelikte önem verilmektedir. Koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmetlerini dünya standartlarında, bilimsel gelişme, uygulama ve yenilikleri takip ederek güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Misyonumuz toplumumuzu bilinçlendirerek Sağlıklı bireyler oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Akgündüz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak konforlu, ferah ve nezih mekanımızda hiçbir stres altında olmadan arkadaşlık ortamı içinde tedavinizi olmanız için bekliyoruz.

Değerlerimiz

-Uzun yıllar güveneceğiniz doktorlar

-Önce hastamız ve sağlığı

- Ticari kaygıların olmadığı

-- Dürüstlük, Kalite,

- Nezih ferah bir ortam,

- İlgi ve Güleryüz,

- Hoşgörü, Etik kurallara bağlı,

- Topluma, çevreye, hasta ve yakınlarına saygılı,

- Paylaşımcı olarak kurumsal değerleri benimsemiş bir Diş kliniğiyiz.

Kalite Anlayışımız

Kalite her işimizde standarttır.

Diş sağlığı sektöründe ve yaşam alanlarına güven katmak üzere yola çıktığımızdan beri kalite,tüm çalışanlarımız için en önemli görev ve hedeftir.

*Diş sağlığı konusunda,Uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini siz değerli hastalarımızda kullanıyoruz.

*Hafta içi ve cumartesi günü 10.00-18.30 saatleri arası hizmet sağlıyoruz.

*Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız.

*Takım çalışması anlayışını benimser ve yaşatırız.

*Sunduğumuz teknolojiyi sürekli yeniler ve verdiğimiz hizmetleri iyileştiririz.

*Protezlerde 1 yıl garanti verilmektedir.

*Müşterilerimizi %100 memnun etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Anlaşmalı Kurumlar

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumları-SSK-Bağkur-Emekli Sandığı) anlaşmamız henüz  yoktur.Sağlık bakanlığı bu konuda çalışma yapmaktadır.Anlaşma olunca buradan bilgi verilecektir.

Özel Sağlık sigortalarıyla fatura karşılığı ödemelerini hastalarımız sigorta şirketlerinden alabilmektedir.